Kategoriler

  • Genel Haberler
    2684

4. Kamu Alımları Sempozyumu

4. Kamu Alımları Sempozyumu —  Erzurum TSO

Kamu alımlarına ilişkin güncel gelişmeleri paylaşmak ve sektör sorunlarını ele alarak, çözüm önerilerini istişare etmek amacıyla Birliğimiz, Kamu İhale Kurumu ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliğinde 14-15 Aralık 2022 tarihlerinde TOBB İkiz Kuleler/Ankara'da "4. Kamu Alımları Sempozyumu" gerçekleştirilecektir.

Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Dr. Nurettin Nebati ile Birliğimiz Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımı ile gerçekleştirilecek sempozyumda; - Mal, hizmet ile danışmanlık hizmet alımı ve yapım işleri ihalelerinde güncel gelişmeler, sorunlar ve öneriler, - Kamu İhale Kurumu ve kamu alımlarına genel bakış, - Elektronik Kamu Alımları Platformu ve kamu alımlarında dijital dönüşüm, - Kamu ihale sözleşme uygulamalarında güncel gelişmeler ile - Kalkınmada kamu alımlarının rolü konuları görüşülecektir. Sempozyuma ilişkin detaylı program ekte sunulmaktadır.

Sempozyuma katılım için 9 Aralık 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar https://ihale.gov.tr/Sempozyum/KatilimciKayit.aspx adresinden kayıt olunması gerekmektedir.

EK: KIK Sempozyum Davetiyesi (2 sayfa) [pdf-embedder url="https://www.erzurumtso.org.tr/wp-content/uploads/4.-Kamu-Alimlari-Sempozyumu.pdf" title="4. Kamu Alimlari Sempozyumu"]