Kategoriler

  • Genel Haberler
    1059
  • Genel Haberler1
    1

BAŞKAN ÖZAKALIN’DAN, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YILDIZ’A ZİYARET

BAŞKAN ÖZAKALIN’DAN, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YILDIZ’A ZİYARET —  Erzurum TSO

Yönetim Kurulu Başkanımız ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Saim Özakalın, Yönetim Kurulu Üyemiz Celalettin Çetinkaya ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Yakup Yıldız’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Yıldız’a yeni görevinde başarı dileğinde bulunan Başkan Özakalın, özellikle reel sektörün kalifiye eleman ihtiyacının karşılanması anlamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yapmayı planladıklarını ifade etti. Ayrıca, mülkiyeti ETSO Vakfı’na ait olan Erzurum-Aziziye karayolu üzerindeki arazide yine Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile bir mesleki ve teknik lisesi yapılması yönündeki düşüncelerini aktaran Başkan Özakalın, konuyu önümüzdeki hafta ziyaret edeceği Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin’e de ileteceğini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız da, daha önce görev yaptığı yerlerde Ticaret ve Sanayi Odaları ve reel sektör temsilcileriyle başarılı projeler yürüttüklerini belirterek, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası ile de benzer çalışmalar yapmaktan memnuniyet duyacağını söyledi.