Kategoriler

  • Genel Haberler
    2685

Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı

Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı —  Erzurum TSO

Birliğimiz bünyesinde yürütülen sektör bilgilendirme faaliyetleri kapsamında, TOBB Ankara Birlik Merkezi Konferans Salonu'nda, 2 Haziran 2022 tarihinde saat 14:00-16:00 arasında, "Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı" düzenlenecektir.

Toplantıda, 20 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan "Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve ETurquality (Bilişimin Yıldızları) Programı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararı" ile yazılım sektörüne sağlanan teşvik ve destekler hakkında bilgi verilecektir. Yazılım, yapay zeka, finansal yazılım ve teknolojiler, siber güvenlik, akıllı şehir ile yeşil dönüşüm yazılım ve hizmetleri, blok zincir yazılım ve teknolojiler, dijital oyunlar ve bir çok sektöre özgü yazılım üreten firmaları ilgilendiren toplantının ardından, katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

EK: Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı (1 sayfa) [pdf-embedder url="https://www.erzurumtso.org.tr/wp-content/uploads/Bilisim-Sektoru-Destekleri-Toplantisi.pdf" title="Bilisim Sektoru Destekleri Toplantisi"]