Kategoriler

  • Genel Haberler
    2684

BISTEP Kurumsal Dönüşüm Programı

BISTEP Kurumsal Dönüşüm Programı —  Erzurum TSO

Borsa İstanbul A.Ş., İş ve Ürün Geliştirme Direktörlüğü'nden gelen yazıya istinaden; Ülkemizde büyüme potansiyeline sahip şirketlerin kurumsallaşma ve dönüşüm süreçlerine destek olmak, sermaye piyasaları ile tanışıklıklarını artırarak bilgi sahibi olmalarına katkı sağlamak ve uzun dönemde halka arza yönlenmelerini teşvik etmek amacıyla, Borsa İstanbul ve Koç Üniversitesi işbirliği ile bir Kurumsal Dönüşüm Programı (Program) hazırlanmıştır. Program 2018 yılından bu yana 3 genel formatta 43 şirkete ve özel formatıyla Denizli Sanayi Odası üyesi 12 şirkete yönelik hazırlanmış ve başarıyla tamamlanmıştır.

Program gerçekleştirilen üç genel ve bir bölgesel özel programdan elde edilen tecrübeler ve alınan geri bildirimler ışığında yenilenerek 4. genel formatıyla Ağustos ayında başvuruya açılmıştır. Programın 19 Eylül'de başlayarak 3 aylık bir sürede aralıklı günlerde yapılacak derslerle Aralık ayı sonunda tamamlanması planlanmaktadır.

Ek: 1 - BISTEP 4 Tanıtım Broşürü (2 Sayfa) 2 - BISTEP Mail Metni (2 Sayfa) [pdf-embedder url="https://www.erzurumtso.org.tr/wp-content/uploads/Cilt1-1.pdf" title="Cilt1"]