Kategoriler

  • Genel Haberler
    2685

ESG ve Sürdürülebilirlik Okuryazarlığı Eğitimi

ESG ve Sürdürülebilirlik Okuryazarlığı Eğitimi —  Erzurum TSO

TED Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nden gelen 26.08.2022 tarih ve 19413 sayılı yazı;

TED Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (TEDÜSEM), TED Üniversitesi'nin bilgi birikimini toplumla, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör yanısıra sivil toplum kuruluşları ve bireylerle paylaşmanın daha nitelikli ve etkin yollarını araştırmakta ve bu doğrultuda ihtiyaç duyulan alanlarda sürekli eğitimler düzenlemektedir.

Merkezimiz bu kapsamda, 05 Kasım 2022 Cumartesi günü toplam 8 saat (1 gün) çevrimiçi/online ortamda "Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG) ve Sürdürülebilirlik Okuryazarlığı Eğitimi" düzenleyecektir.

Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG) kavramı ülkemizde son dönemde yeniden gündeme geldi. Şirketler kesiminin, proje yöneticilerinin, özel/kamu sektörü yöneticilerinin ve araştırmacıların' oyunu temelinden değiştiren' bu kavramı hızla irdelemesinde yarar olduğunu düşünüyoruz.

Eğitim sonunda katılımcılara Üniversitemiz onaylı katılım belgesi verilecektir. Detaylı bilgi için https://sem.tedu.edu.tr/egitim/esg-okuryazarligi-egitimi.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ekte detayları verilen bu eğitime katılımı uygun görülecek personelinize/üyenize ait bilgilerin tarafımıza bildirilmesi hususunda bilgilerinize ve gereğini rica ederim.

Saygılarımla,