Kategoriler

  • Genel Haberler
    1107
  • Genel Haberler1
    1
  • TOBB Haberleri
    7

ETSO, 1.500’ÜN ÜZERİNDE İHTİYAÇLI AİLEYE RAMAZAN YARDIMI YAPTI

ETSO, 1.500’ÜN ÜZERİNDE İHTİYAÇLI AİLEYE RAMAZAN YARDIMI YAPTI —  Erzurum TSO

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) her yıl olduğu gibi bu yıl da ildeki ihtiyaçlı ailelere yaptığı ramazan yardımlarını sürdürdü.

ETSO’nun ve hayırsever iş adamlarının katkılarıyla hazırlanan ramazan yardımları bu yıl il genelinde 1.500’ün üzerinde ihtiyaçlı aileye dağıtıldı.

Un, sıvı yağ, şeker ve bakliyat gibi temel gıda maddelerinden oluşan yardımların belirlenen ihtiyaçlı ailelere ulaştırıldığını ifade eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın, “Yaşanan büyük deprem felaketinin ardından hem odamız hem de şehrimizdeki hayırsever iş adamlarımız deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza yardım etmeye odaklandık. Elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar deprem mağduru vatandaşlarımıza destek olmaya gayret ettik. Ramazan ayının gelmesiyle de her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaçlı ailelerimize destek olmak için çaba gösterdik. Odamız ve hayırsever üyelerimizin katkılarıyla hazırlanan gıda paketlerini yine odamızın koordinasyonunda ihtiyaçlı ailelere ulaştırarak bu yılki Ramazan yardımlarını tamamladık” dedi.