Kategoriler

  • Genel Haberler
    2685

Hayvancılık Teknolojileri AR-GE ve İnovasyon Festivali

Hayvancılık Teknolojileri AR-GE ve İnovasyon Festivali —  Erzurum TSO

YÖK Bölgesel Kalkınma Odaklı Farklılaşma ve İhtisaslaşma Programı kapsamında 2017 yılından bu yana "Hayvancılık" alanında gelişim ve yenilik odaklı projeler yürüten Üniversitemiz, bu projelerden elde edilen somut çıktıları kamuoyuyla paylaşmak ve sektörün sorunlarına çözüm oluşturabilecek fikirleri bir araya getirebilmek adına 09-11 Mart 2023 tarihleri arasında Üniversitemiz ev sahipliğinde Sürdürülebilir Kalkınma ve Sürdürülebilir Hayvancılık ana temasıyla "Hayvancılık Teknolojileri AR-GE ve İnovasyon Festivali (HAYTEKFEST)" kapsamında HAYTEKFEST Proje Yarışması organize edecektir.

Organizasyonda, ülke genelinde hayvancılık teknolojileri alanında araştırma yapan araştırmacılar, kamu ve özel sektör işletmeleri, yatırımcılar (projelere ortak olmak isteyen ve finansman sağlamak isteyen müteşebbisler), girişimciler ve öğrenciler bir araya gelecektir.

HAYTEKFEST hakkında detaylı bilgi ve proje yarışması başvuru kılavuzu https://haytekfest.mehmetakif.edu.tr/ adresinde yayınlanmıştır.

[pdf-embedder url="https://www.erzurumtso.org.tr/wp-content/uploads/Burdur-MAKU-HAYTEKFEST.pdf" title="Burdur MAKÜ HAYTEKFEST"]