Kategoriler

  • Genel Haberler
    2684

İş Bankasından Esnaf ve KOBİ’lerimize, işlerine yönelik ihtiyaçları için 50.000 TL'ye kadar, 12 ay vadeli, %0 faizli kredi imkanı. 

İş Bankasından Esnaf ve KOBİ’lerimize, işlerine yönelik ihtiyaçları için 50.000 TL'ye kadar, 12 ay vadeli, %0 faizli kredi imkanı.  —  Erzurum TSO
Esnaf ve KOBİ’lerimize, işlerine yönelik ihtiyaçları için 50.000 TL'ye kadar, 12 ay vadeli, %0 faizli kredi imkanı. Üstelik Hoş Geldin Kredisi kullanan müşterilerimize 1 yıl boyunca İnternet Şubesi ve İşCep kanallarımızdan yapılabilecek 100 adet havale ve 100 adet EFT işlemi, 2 adet 10 yapraklı çek karnesi, 10 adet çek tahsilatı içeren Hoş Geldin paketi ücretsiz. Esnaf ve KOBİ’lerimize %0 Faizli Hoş Geldin Kredisi nedir?  Bankamızla 2023 yılında çalışmaya başlayan/başlayacak ya da inaktif iken aktifleşen Esnaf ve KOBİ’lerimizin işleriyle ilgili nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere Bankamızın sunduğu kredidir. Hoş Geldin Kredisi ve Hoş Geldin paketi hangi tarihler arasında geçerlidir? Kampanyaya başvurular 31 Mart  2023 tarihine kadar geçerlidir. Esnaf ve KOBİ’lerimiz %0 Faizli Hoş Geldin Kredisini ve Hoş Geldin paketini nasıl alır ?  %0 Faizli Hoş Geldin Kredisi ve Hoş Geldin paketinden faydalanmak için tüm Şubelerimize başvurulabilir. Kredi vade aralığı nedir? Asgari 3 ay, azami 12 ay vadeye kadar kredi başvurusunda bulunulabilir.
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Kullandırım Ücreti Yıllık Masraflar Hariç Toplam Maliyet Oranı Taksit Tutarı Toplam Geri ​ ​Ödeme Tutarı​
50.000 TL 12 Ay %0 125  TL 550  TL 0 4.166,67 TL 50.000 TL
Hoş Geldin Kredisi ve Hoş Geldin Paketi’nden faydalanmak için ne yapılmalı? İşCep, Ticari Kredi Kartı, KTMH, Ticari Bankamatik kartı ürünlerinden tamamına sahip olmanız​, Ek olarak; POS, Çek Karnesi, DijiKolay İşNet E-Belge 1500 Kontör 1 TL Kampanyası, Asgari 2 Otomatik Fatura Ödeme Talimatından da en az 2 ürün veya hizmeti kullanmanız durumunda Hoş Geldin Kredisi ve Hoş Geldin Paketi’nden faydalanabilirsiniz.   Kobilere ve Esnafa Faizsiz Kredi Kampanyası başvurusu nasıl yapılır?  %0 Faizli Hoş Geldin Kredisi başvurusu tüm Şubelerimizden yapılabilir. Faizsiz esnaf kredisi kimlere verilir? Bankamızla 2023 yılında çalışmaya başlayan/başlayacak ya da inaktif iken aktifleşen Esnaf ve KOBİ’lerimiz, %0 Faizli Hoş Geldin Kredisi kampanyasından faydalanabilir. İnaktif müşteri kimdir? 2022 yılı ve öncesinde müşteri olmuş ancak 2023 yılında Bankamızla aktif ürün ve hizmet ilişkisi bulunmayanları kapsamaktadır. Aktifleşen müşteri nasıl olunur? 2023 yılı içinde Bankamız ürün ve hizmetlerini aktif bir şekilde kullanarak aktifleşen müşteri olabilirsiniz.   Hoş Geldin Paketi ne zaman tanımlanır? 1 yıl boyunca İnternet Şubesi ve İşCep kanallarımızdan yapılabilecek 100 adet havale ve 100 adet EFT işlemi, 2 adet 10 yapraklı çek karnesi, 10 adet çek tahsilatı ücretsiz olan Hoş Geldin paketi, Hoş Geldin kredisi kullanımını takip eden hafta tanımlanacaktır. Sadece Hoş Geldin kredisi kullanan müşterilerimiz Hoş Geldin Paketinden faydalanabilir.​ Hoş Geldin paketi kapsamında verilen ücretsiz çek karnesinde değerli kağıt bedeli alınmaktadır. Kampanya kapsamında taksit ödemeli ticari krediler 50.000 TL’ye kadar, 12 aya varan vade ile sınırlıdır. Kredi talepleri ve paket tanımı için son karar İş Bankası tarafından verilecektir. İş Bankası, kredi talebini reddetme ya da gerekli gördüğü takdirde farklı şartlarda kredi tahsis etme ve teminat talep etme hakkına sahiptir. BSMV Ücreti %5'tir. Detaylı bilgi almak ve diğer kampanya seçeneklerimizi öğrenmek için Şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.