Kategoriler

  • Genel Haberler
    2684

Kamu İhale Mevzuatı Çerçevesinde Yerli Malına Yönelik Düzenlemeler ve Uygulamalar Webinarı

Kamu İhale Mevzuatı Çerçevesinde Yerli Malına Yönelik Düzenlemeler ve Uygulamalar Webinarı —  Erzurum TSO

İnternet üzerinden 21 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 14:00'te "Kamu İhale Mevzuatı Çerçevesinde Yerli Malına Yönelik Düzenlemeler ve Uygulamalar Webinarı" düzenlenecektir. Etkinliğe ilişkin davet ekte yer almaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Kamu İhale Kurumu iş birliğinde gerçekleştirilecek olan webinarda Kamu İhale Mevzuatı kapsamında hem mal alım hem de yapım işleri ihalelerinde Yerli Malı Belgesi kullanımına yönelik düzenlemeler ve uygulamaları anlatılacak, seminer sonunda katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr adresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası'nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi'de pilot olarak yayınlanacaktır. TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerekmektedir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr eposta adresine gönderebilirsiniz.

EK: Kamu İhale Mevzuatı Çerçevesinde Yerli Malına Yönelik Düzenlemeler ve Uygulamalar Webinar Programı (1 sayfa) [pdf-embedder url="https://www.erzurumtso.org.tr/wp-content/uploads/Kamu-Ihale-Mevzuati-Cercevesinde-Yerli-Malina-Yonelik-Duzenlemeler-ve-Uygulamalar-Webinari.pdf" title="Kamu Ihale Mevzuati Cercevesinde Yerli Malina Yonelik Duzenlemeler ve Uygulamalar Webinari"]