Kategoriler

  • Genel Haberler
    2684

Kredi Okuryazarlık Haftası (27 Haziran – 1 Temmuz)

Kredi Okuryazarlık Haftası (27 Haziran – 1 Temmuz) —  Erzurum TSO

Özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının iş birliğinde bireylerin ve kurumların finansal hayatlarını daha sağlıklı ve etkin yönetmelerine katkı sağlamak amacıyla bilinçlendirme ve farkındalık etkinlikleri gerçekleştirmek üzere Kredi Okuryazarlık Haftası projesi hayata geçirilmiştir.

Proje kapsamında 27 Haziran ile 1 Temmuz 2022 tarihleri arasında; kredi okuryazarlık, krediye kolay erişim ve işletmelerin kendini tanıması, krediye ulaşmada dijitalleşmenin önemi, reel sektörün gözünden alacak riski yönetimi, yeşil dönüşüm, sürdürülebilirlik, krediye erişimde dijital çözümler ve bireylerin kredi okuryazarlığı ve sigorta başlıkları olmak üzere birçok konuda internet üzerinden etkinlikler gerçekleştirilecektir. Etkinlik programı ekte sunulmaktadır.

Kredi Okuryazarlık Haftası kapsamında düzenlenecek etkinlikler www.krediokuryazarlikhaftasi.com web sitesi üzerinden 27 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında canlı olarak izlenebilecektir. Detaylı ve güncel programa aynı web sitesinde program başlığı altında ulaşılabilmektedir.

EK: Kredi Okuryazarlık Haftası Etkinlikleri Programı (1 sayfa) [pdf-embedder url="https://www.erzurumtso.org.tr/wp-content/uploads/Kredi-Okuryazarlik-Haftasi-27-Haziran-1-Temmuz.pdf" title="Kredi Okuryazarlik Haftasi (27 Haziran - 1 Temmuz)"]