Kategoriler

  • Genel Haberler
    2684

Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı

Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı —  Erzurum TSO

İnternet üzerinden 15 Haziran 2023 Salı günü saat 14:00'te TOBB Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında "Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı" düzenlenecektir. Etkinliğe ilişkin davet ekte yer almaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda BASF Türk Kimya ve Betek Boya ve Kimya işletmelerinin satınalma ve tedarikçi programları anlatılacak ve bu işletmelerin ekteki tabloda yer alan sektörler, ürün grupları ve teknolojilerde faaliyet gösteren işletmelerden ihtiyaç duyduğu ve satın almayı planladığı ürünler hakkında bilgi verilmesinin ardından katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr adresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası'nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi'de pilot olarak yayınlanacaktır. TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerekmektedir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr eposta adresine gönderebilirsiniz.

EK: Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı Programı - 15 Haziran 2023 (1 sayfa) [pdf-embedder url="https://www.erzurumtso.org.tr/wp-content/uploads/Satinalma-ve-Tedarikci-Gelistirme-Webinari-1.pdf" title="Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı"]