Kategoriler

  • Genel Haberler
    1062
  • Genel Haberler1
    1

TİCARET BAKANI MEHMET MUŞ ETSO’DA

TİCARET BAKANI MEHMET MUŞ ETSO’DA —  Erzurum TSO

Erzurum’da Haziran ayı ihracat rakamlarını açıklayan ve bazı açılış törenlerine katılan ve incelemelerde bulunan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) düzenlenen istişare toplantısında da iş insanlarıyla bir araya geldi.

Beraberinde, Vali Okay Memiş, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Recep Akdağ, Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Bakanlık bürokratlarıyla birlikte ETSO’ya gelen Bakan Muş Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda iş insanlarıyla buluştu.

Toplantıda açış konuşmasını yapan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Erzurum ekonomisi ve potansiyel sektörleriyle ilgili bilgiler verdi. Toplantıda konuşan Ticaret Bakanı Mehmet Muş ise Erzurum ziyareti kapsamında düzenlenen farklı toplantılarda iş dünyası temsilcileriyle görüştüklerini ve sorunları dinlediklerini dile getirdi.

Basına kapalı devam eden ETSO’daki toplantıda Bakan Muş, iş insanlarının taleplerini dinledi sorularını cevaplanırdı. Toplantı sonunda ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik Bakan Muş’a ziyaretin anısına plaket verdi, gümüş işlemeli Oltutaşı tespih hediye etti.

[gallery ids="12797,12798,12799"]