Kategoriler

  • Genel Haberler
    2684

Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı

Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı —  Erzurum TSO

İlgi : Ticaret Bakanlığı'ndan alınan 12.12.2023 tarihli ve 91808049 sayılı yazı.

Ekte bir örneği sunulan ilgi yazıda, 26-27-28 Aralık 2023 tarihlerinde Ticaret Bakanlığı tarafından "İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı"nın çevrimiçi olarak gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Yazıda, eğitim programı sonunda zoom üzerinden on sorudan oluşacak çoktan seçmeli bir sınav gerçekleştirileceği belirtilerek, sınavda en az yüzde elli başarı gösteren katılımcılara dijital Başarı Belgesi gönderileceği açıklanmıştır.

Yazıda devamla, 22 Aralık 2023 tarihi saat 18.00'e kadar yazıda verilen kayıt linki üzerinden programa katılmak isteyenlerin başvurularını yapabileceği bildirilmiştir.

EK: 1- Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı 2- Program Akışı (1 sayfa) 3- Duyuru Görseli (1 sayfa)

[pdf-embedder url="https://www.erzurumtso.org.tr/wp-content/uploads/Ticaret-Bakanligi-Ihracat-Surecleri-ve-Yeni-Nesil-Devlet-Destekleri-Egitim-Programi.pdf" title="Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı"]