Kategoriler

  • Genel Haberler
    2684

Türkiye-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası Forumu

Türkiye-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası Forumu —  Erzurum TSO

TOBB'dan gelen 19.11.2023 tarih ve E-34221550-720-12587 sayılı yazı,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye ve Cezayir arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi, ticaretin ve yatırımların arttırılması ve iki ülke arası potansiyel işbirliği alanlarının belirlenmesi konularını esas alarak, Cezayir'e yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Bahse konu çalışmalar kapsamında, 16 Mayıs 2022 tarihinde, Birliğimiz ve Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası (CACI) tarafından "Türkiye-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası Forumu" kurulmasına dair Mutabakat Zaptı imzalanmıştır.

Türkiye-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası Forumu, genel olarak, Türkiye ile Cezayir arasındaki karşılıklı ticaret ve yatırım ilişkilerinin gelişimine destek olmak amacıyla kurulmuştur. Bahse konu Oda Forumu'nun görevleri, oluşumu ve üye yapısına ilişkin bilgi ekte sunulmuştur.

Türkiye-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası Forumu'na, https://tobb.org.tr/IkiliOdalar/TurkiyeCezayirTSO/ linkinde yer alan "Üyelik Başvuru Formu"nu doldurarak üye olunabilmektedir.

  EK: Broşür_Türkiye-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası Forumu (3 sayfa)   [pdf-embedder url="https://www.erzurumtso.org.tr/wp-content/uploads/Turkiye-Cezayir-Ticaret-ve-Sanayi-Odasi-Forumu.pdf" title="Türkiye-Cezayir-Ticaret-ve-Sanayi-Odasi Forumu"]