Kategoriler

  • Genel Haberler
    2684

Türkiye-Türkmenistan İş Forumu

Türkiye-Türkmenistan İş Forumu —  Erzurum TSO

Türkmenistan Devlet Başkanı Sayın Serdar Berdimuhammedov'un ülkemize gerçekleştireceği resmi ziyareti kapsamında 26 Ekim 2023 Perşembe günü Birliğimiz ve DEİK işbirliğinde Ankara'da Türkiye-Türkmenistan İş Forumu düzenlenecektir.

Sayın Serdar Berdimuhammedov'un teşrifleri ve iki ülkeden ilgili Bakanların iştirakiyle Birliğimiz merkezinde gerçekleştirilmesi planlanan söz konusu İş Forumuna, kamu kurum ve kuruluşları, farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş insanlarının katılımı öngörülmekte olup, iki ülke arasındaki iş ve yatırım imkânlarının değerlendirilmesi beklenmektedir.

Bu çerçevede, 11:00-14:00 saatleri arasında düzenlenmesi öngörülen ve programı bilahare iletilecek olan etkinliğe katılmak isteyen firma ve kurum temsilcilerinin 25 Ekim 2023 saat 12:30'a kadar https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turkiye-turkmenistan-is-forumu bağlantıda yer alan kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için: TOBB: Anara Daylan, Uzman, Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Tel.: 0312 218 22 23 E-posta: anara.daylan@tobb.org.tr DEİK: Tuğba Bal Bahar, İş Konseyleri Koordinatörü Tel.: 0212 339 50 55 E-posta: tbal@deik.org.tr